Plastik Cerrahi ve Estetik Cerrahi, çeşitli nedenlerle oluşmuş doku eksiklerinin ya da deri, deri altı, kas, tendon ve iskelet sistemini ilgilendiren vücut ve organ şekil bozukluklarının düzeltilmesi üzerine uzmanlaşılan bir branştır. Plastik Cerrahi ve Estetik Cerrahi‘nin amacı; ister gelişimsel, ister sonradan olsun, dokuların yeniden şekillendirilmesi ile anatomik ve estetik görünümü fonksiyonel olarak yeniden kazandırmaktır.

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi alanında hizmet verdiğimiz hizmetler hakkında daha detaylı bilgi almak için bizi ziyaret edebilir, daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Burun estetiği, Yüz Estetiği, Göğüs ( Meme ) Estetiği, Vucut EstetiğiGenital estetik, Ameliytsız Estetik Uygulamalar, Rekonstrüktif Cerrahi

Hizmetlerimiz

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, saçlı deriden ayak tırnağına kadar, tüm vücutta estetik ve fonksiyonel cerrahi alanında her türlü uygulamayı içeriyor. Biz de hastalarımıza sunduğumuz tıbbi hizmetlerde mükemmellik, bilimsellik, güncellik ve tedavi planlamasında hastanın tercihlerine de saygı gösterme prensiplerini benimsiyoruz.

Burun estetiği
Yüz estetiği – Göz kapağı estetiği (blefaroplasti) – Kaş kaldırma, alın germe – Yüz germe, orta yüz germe, boyun germe- Kepçe kulak cerrahisi (otoplasti)- Çene estetiği (mentoplasti)- Dudak estetiği-Kalınlaştırma  Gummy smile – Bişektomi – Yağ enjeksiyonu
Göğüs (meme) estetiği- Meme küçültme- Meme büyütme- Meme dikleştirme- Jinekomasti
Vücut estetiği
Lliposuction- Karın germe (Abdominoplasti)- Kol germe- Uyluk germe
Genital estetik- Vajinoplasti- Labioplasti
Ameliyatsız estetik uygulamalar- Botox- Dolgu
Rekonstrüktif cerrahi- Deri tümörleri- Baş boyun tümörleri- Doğumsal anomaliler- Yarık dudak- Çoklu parmak (polidaktili)- Yapışık parmak (sindaktili)